Державні установи

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Усі описи та внесені записи взяті з сайтів представлених установ або організацій. Ми намагаємося оновлювати профілі кожні 6 місяців. Щоб отримати найактуальнішу інформацію, відвідайте веб-сайт відповідної організації.

Державні установи

Ці донори часто пов’язані з Міністерством закордонних справ (або його підрозділом) певної країни.

Вони фінансують програми, які відображають або доповнюють національну зовнішню політику. Це фінансування або направляється через дипломатичні місії, або розподіляється через регіональні програми.

Був час, коли державні установи віддавали основну частину свого фінансування організаціям тієї ж національності, але це вже не так.

Однак можна сказати, що вони часто більш доступні для організацій з тієї самої країни через існуючі мережі та фізичну чи професійну близькість.

Французька агенція з розвитку (Agence Française de Développement)

Група Французького агентства розвитку (AFD) фінансує, підтримує та прискорює перехід до більш справедливого та стабільного світоустрою.

Група AFD — головний гравець Франції у державному сприянні розвитку. Вона фінансує проєкти розвитку в 115 країнах через позики, гранти, гарантії та інвестиції в акціонерний капітал. Фінансування агентства AFD спрямоване на уряди, місцеві органи влади, державні та приватні компанії, включаючи банки, французькі неурядові організації та фонди.

AFD не фінансує напряму неурядові організації (НУО) в країнах, що розвиваються: його фінансування спрямовується через французькі програми роботи з НУО. Воно також не фінансує проєкти, які здійснюють окремі особи.

Теми: Загальна мета: покінчити з голодом і бідністю. Інші напрямки: клімат, біологічне різноманіття, мир, освіта, міське планування, охорона здоров'я, управління, включаючи боротьбу з корупцією

AFD хоче сприяти більш прозорим, інклюзивним і демократичним суспільствам. Тому цей донор підтримує розвиток залучення громадян, зокрема за допомогою цифрових інструментів, а також свободу інформації, підтримуючи державні, приватні та громадські ЗМІ. Вони підтримують цифрові технології "Civic Tech" і багаторівневі он- та офлайн-простори, де громадяни можуть обговорювати проблеми зі своїми урядами.

У рамках свого спектру повноважень AFD також допомагають реалізувати цей підхід через закон — вони створюють фінансовий механізм або фонд для фінансування операцій, спеціально призначених для зміцнення прав людини та демократії.

Географічні пріоритети: AFD надає гранти обмеженій кількості країн: мінімум дві третини грантів призначено для пріоритетних бідних країн.

Список пріоритетних бідних країн: Бенін, Буркіна-Фасо, Бурунді, Центральноафриканська Республіка, Чад, Коморські Острови, Демократична Республіка Конго, Джибуті, Ефіопія, Гамбія, Гвінея, Гаїті, Ліберія, Мадагаскар, Малі, Мавританія, Нігер, Сенегал, Того

Типи фінансування: Програмне, позики та основні гранти

Можливості фінансування:

Фінансування організацій громадянського суспільства через конкурси проєктів:

Механізм "Ініціативи НУО": Основна мета цього механізму — співфінансування проєктів або програм, запропонованих французькими організаціями громадянського суспільства (ОГС), які розгортаються на місцевому рівні з метою покращення організації місцевих ОГС та розширення їхніх можливостей.

Секторальний інноваційний фонд для НУО (FISONG): FISONG, яким керує Департамент операцій AFD, запрошує надсилати ідеї на основі тем, визначених у консультаціях з НУО, з метою заохочувати ОГС із Франції та інших країн розробляти інноваційні практики.

Кризові та посткризові конкурси проєктів (APCC): З 2013 року AFD розробляє широкий спектр інструментів, щоб більш ефективно реагувати на нестабільні ситуації, які включають кризові та посткризові конкурси проєктів (APCC). APCC базуються на специфікаціях, встановлених AFD, і дозволяють розробляти проєкти спільно з ОГС та іншими французькими та міжнародними некомерційними організаціями.

Фінансування тематичних галузевих проєктів через конкурси проєктів.

AFD регулярно публікує тематичні конкурси проєктів, які відкриті для низки заявників, від ОГС до організацій приватного сектору. Їхня мета полягає у фінансуванні проєктів, які мають місцевий вплив у країнах, де працює AFD, відповідно до ключових пріоритетів, викладених у його Плані Стратегічної Орієнтації.

Поточні конкурси заявок (прокрутіть донизу сторінки AFD).

Обсяг доступного фінансування: 9 мільярдів євро (2021).

Данське Агентство Міжнародного Розвитку (DANIDA)

Данське Агентство Міжнародного Розвитку, більш відоме під абревіатурою DANIDA — це підрозділ Міністерства закордонних справ Данії, який надає гуманітарну допомогу та допомогу країнам, що розвиваються.

Можливості фінансування: Зовнішньоекономічна допомога DANIDA у сфері розвитку включає двосторонні програми з конкретними медіа-інтервенціями, якими керують посольства Данії в пріоритетних країнах DANIDA. До них належать Пакистан, М’янма, Зімбабве, Буркіна-Фасо та Нігер. Іншим пріоритетним країнам також може надаватися підтримка в категоріях засобів масової інформації та свободи вираження поглядів через ширші програми прав людини та демократизації.

Теми: Через DANIDA уряд Данії зосереджує свою допомогу розвитку на чотирьох стратегічних пріоритетних сферах: права людини та демократія, екологічна грамотність, соціальний прогрес, та стабільність і захист.

Географічні пріоритети: Афганістан, Бангладеш, Буркіна-Фасо, Гана, Кенія, Малі, М'янма, Нігер, Сомалі та Танзанія

Типи фінансування: Програмне, Основні гранти.

Обсяг фінансування: 6 мільйонів доларів США (бюджет допомоги на розвиток ЗМІ на 2015 рік).

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.).

Департамент закордонних справ і торгівлі (DFAT) Австралії

DFAT працює над тим, щоб зробити Австралію сильнішою, безпечнішою та процвітаючою, щоб надати своєчасні та оперативні консульські та паспортні послуги, а також забезпечити безпечну присутність уряду Австралії за кордоном.

Теми: Програма допомоги Австралії зосереджена на шести пріоритетних напрямках інвестицій: інфраструктура та торгівля, сільське господарство, рибальство та вода; ефективне управління, освіта та охорона здоров'я; формування стабільності та гендерна політика.

Географічні пріоритети: Глобальні

Можливості фінансування: Департамент має різноманітні механізми залучати та підтримувати організації громадянського суспільства, окремих осіб і громадських груп – від стратегічного партнерства високого рівня до схем невеликих грантів, що працюють в країнах-партнерах.

Важливий елемент їхньої взаємодії — діалог з австралійськими неурядовими організаціями з надання допомоги та розвитку, партнерство з Австралійською радою з міжнародного розвитку (ACFID) через національні та тематичні стратегії, програми та проєкти розвитку, а також шляхом реагування на надзвичайні гуманітарні ситуації.

Австралійська програма співпраці з НУО

Упродовж чотирьох десятиліть австралійський уряд фінансує австралійські неурядові організації розвитку через Австралійську програму співпраці з НУО.

Програма прямої допомоги (Direct Aid Program, DAP).

Програма прямої допомоги (DAP) [зовнішній веб-сайт] — це гнучка програма невеликих грантів, що фінансується урядом Австралії через Міністерство закордонних справ і торгівлі, яка здійснюється через закордонні дипломатичні установи Австралії.

DAP може надавати фінансування групам громадянського суспільства, щоб реалізувати невеликі проєкти розвитку та надання гуманітарної допомоги в країнах, що розвиваються, відповідно до національних інтересів Австралії та цілей публічної дипломатії. Заявки на місцеві проєкти в країні слід направляти та розглядати у відповідній Верховній комісії чи посольстві Австралії.

Типи фінансування: Програмне, Основні гранти.

Обсяг фінансування: 3,9 мільярда доларів США.

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2018).

Міністерство закордонних справ Нідерландів

Міністерство закордонних справ — це канал, через який уряд Нідерландів спілкується з іноземними урядами та міжнародними організаціями. Воно координує та проводить зовнішню політику Нідерландів.

Теми: Нідерланди фінансують програми, зокрема, з освіти, працевлаштування для молоді та жінок, екстреної допомоги та прийому біженців у своїх регіонах.

Географічні пріоритети: Співпраця Нідерландів в галузі розвитку тепер буде зосереджена в основному на нестабільних регіонах поблизу Європи: Західна Африка/Сахель, Африканський Ріг, Близький Схід і Північна Африка. Додаткова допомога цим цільовим країнам має бути спрямована на вирішення основних причин бідності, міграції, тероризму та зміни клімату.

Типи фінансування: Основні гранти

Можливості фінансування: Країни-партнери – це країни, з якими Нідерланди мають двосторонні відносини розвитку. Приблизно одна чверть голландського бюджету розвитку зараз йде на ці країни.

Обсяг фінансування: Немає даних

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2018)

Європейська комісія

pageІнші міжнародні органи

Управління розвитку іноземних держав (FCDO) – Великобританія

FCDO — це урядовий департамент Сполученого Королівства, який відповідає за захист і просування британських інтересів у всьому світі. Організація працює у Великобританії та в 178 країнах і територіях.

Теми:

 • зміцнення глобального миру, безпеки та раціонального управління

 • посилення стійкості та здатності до реагування на кризу

 • сприяння глобальному процвітанню

 • подолання крайньої бідності та допомога найбільш уразливим верствам населення світу

 • забезпечення співвідношення ціни та якості

Географічні пріоритети: FCDO працює в країнах Африки, Азії та Близького Сходу, багато з яких нестабільні або знаходяться під загрозою з боку нестабільних сусідів. Вони також мають регіональні програми в Африці, Азії та Карибському басейні та співпрацюють у сфері розвитку з трьома заморськими територіями, які залежать від допомоги – островом Святої Єлени, островами Піткерн і Монтсеррат. Окрім безпосередньої роботи в країнах, FCDO також надає допомогу від Великобританії через глобальні програми для багатьох країн і основні внески в багатосторонні організації.

Типи фінансування: Програмне

Можливості фінансування: Інструмент пошуку фінансування FCDO допомагає потенційним заявникам переглядати, сортувати та фільтрувати можливості фінансування від Офіційної допомоги розвитку Великобританії (ODA) в усіх урядових департаментах Великобританії. Кожен конкурс фінансування містить огляд високого рівня та інформацію про те, як подати заявку.

Обсяг фінансування: 15,174 млн британських фунтів (2019 рік)

Міністерство Європи та закордонних справ Франції

Міністерство Європи та закордонних справ представляє, захищає та просуває інтереси Франції та її громадян у всіх сферах діяльності в іноземних країнах та міжнародних організаціях.

Приблизно 95% коштів французького уряду на розвиток ЗМІ управляє Французьке агентство зі співробітництва зі ЗМІ (CFI). CFI — оператор державного сектора, який фінансується в основному Міністерством Європи та закордонних справ Франції. Річна дотація Міністерства (яка надходить за бюджетною програмою 209 — Солідарність з країнами, що розвиваються) становить близько 85% бюджету агентства. Таким чином, повноваження CFI підпадають під програму Франції щодо державної допомоги розвитку.

CFI заснували в 1989 році Міністерством Співробітництва з «місією допомоги культурі»: безкоштовно постачати закордонним телевізійним станціям французькі телепрограми. Відтоді держава доручила CFI ряд завдань, включаючи, головним чином, створення бази даних телевізійних програм, панафриканського телеканалу, оператора супутникового пакету та, нарешті, агентства співпраці в медіа-секторі. Останнє було єдиною місією CFI з початку 2010-х років.

Агентство працює над заохоченням розвитку ЗМІ – від Африки до Південно-Східної Азії – щоб зміцнити процес модернізації та демократизації, який підтримує Франція.

CFI працює над приблизно тридцятьма проєктами щорічно в рамках трьох основних програм: медіа та управління, медіа та підприємництво та медіа та розвиток.

Теми:

 • ЗМІ та плюралізм: Підвищення плюралізму в сфері інформації

 • ЗМІ та плюралізм: Створення ЗМІ майбутнього

 • Медіа та розвиток. Вирішення питань розвитку шляхом зміцнення довірчих відносин між журналістами та громадянським суспільством.

 • Медіа та управління персоналом: підготовка нового покоління медіапрофесіоналів

Географічні пріоритети: Країни Африки та Азії, що розвиваються

Тип фінансування: програмне

Можливості фінансування:

CFI регулярно проводить публічні тендери, щоб відібрати найбільш прийнятні компанії для надання послуг з виконання робіт, послуг або поставок.

Обсяг фінансування: 8 мільйонів євро (2016)

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в 2016 р.)

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (Bundesministerium fiir wirtschaftlich Zusammenarbeit und Entwicklung—BMZ) — це міністерство уряду Німеччини на вищому рівні, яке працює над заохоченням економічного розвитку в Німеччині та в інших країнах через міжнародну співпрацю та партнерство.

Основний партнер BMZ у реалізації проєктів розвитку ЗМІ — DW Akademie, підрозділ німецької міжнародної телекомпанії Deutsche Welle (DW), яка фінансується здебільшого державою. Інші гранти реалізуються Німецькою корпорацією міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaftfur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), різними німецькими неурядовими організаціями, фондами політичних партій та службами розвитку, пов’язаними з церквою.

Теми: Фінансова стійкість медіа-сектору, законодавча база для медіа-сектору, управління цифровою трансформацією та використання цифрових інновацій для зміцнення свободи слова; інтеграція маргіналізованих груп.

Основні напрямки: зміцнення миру; продовольча безпека; навчання та стійке зростання; клімат і енергетика; навколишнє середовище та природні ресурси. Ми також будемо нарощувати наші зусилля в галузі охорони здоров’я.

Сфери ініціативи включають: розвиток народонаселення та планування сім'ї; стійкі ланцюги поставок; цифрові технології. Ще одна важлива сфера – здоров’я людей і тварин. Надалі ми посилимо увагу до цих сфер, створивши спеціалізований підрозділ Global Health/One Health.

Географічні пріоритети: Глобальні

Типи фінансування: Програмне, основні гранти

Можливості фінансування:

Обсяг фінансування: 19 200 000 Євро (2016р.)

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Німецька корпорація міжнародного співробітництва (GIZ)

Співробітники з питань розвитку консультують партнерські організації в Африці, Азії, Центральній Азії, Латинській Америці та на Близькому Сході щодо незалежного досягнення цілей розвитку колегіальними методами. Зараз близько 850 експертів призначені як робітники в сфері розвитку за дорученням GIZ.

GIZ надає індивідуальні, рентабельні та ефективні послуги для стабільного розвитку. Вони працюють над формуванням гідного майбутнього в усьому світі.

Можливості фінансування: GIZ розпоряджається коштами в контексті проєктів, які вона реалізує від імені своїх замовників. Вона також консультує партнерські установи щодо створення та впровадження фондів.

Теми: Розвиток сільського господарства, стійка інфраструктура, безпека, реконструкція та мир; соціальний розвиток і демократія; економічний розвиток і працевлаштування; клімат, навколишнє середовище, управління природними ресурсами.

Типи фінансування: Програмне та гранти

Можливості фінансування: Немає даних

Міністерство закордонних справ Канади (Global Affairs Canada)

Міністерство закордонних справ Канади керує міжнародною допомогою, яку надає уряд Канади, а також його дипломатичними та консульськими відносинами, гуманітарною допомогою та міжнародною торгівлею.

Можливості фінансування: Організації, які хочуть отримати фінансування, можуть шукати у базі даних Міністерства закордонних справ Канади різні джерела фінансування, в тому числі поточні «Конкурси пропозицій», деякі з яких відкриті лише для канадських організацій. Якщо проєкт групи відповідає пріоритетам міжнародного розвитку Канади, вона може подати ініціативну пропозицію щодо роботи в країні, де Канада надає допомогу розвитку.

Теми: Доступ до інформації, технології та інновації для захисту прав людини, громадянська освіта у сфері медіаграмотності; навчання, підвищення потенціалу незалежних ЗМІ та захист журналістів

Типи фінансування: Програмне

Обсяг фінансування: 3 мільйони доларів США (фінансування міжнародних проєктів розвитку ЗМІ у 2016 році)

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA)

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) координує офіційну допомогу для сприяння розвитку (ODA) від уряду Японії.

JICA надає допомогу для низки заходів, спрямованих на зміцнення основ демократичного правління в країнах, що розвиваються. Допомога спрямована на такі заходи, як покращення спроможності виборчих комітетів для забезпечення чесних виборів, зміцнення функцій парламенту та зміцнення спроможності ЗМІ, які виконують функції моніторингу використання влади та впливу.

Доктор Кейічі Хашимото, старший радник JICA та фахівець із ЗМІ та зміцнення миру, брав участь у наданні допомоги ЗМІ в Непалі, Південному Судані та інших країнах. Спираючись на свій досвід, у статті на косовському громадському мовнику Radio Television of Kosovo (RTK), він зазначає: «Для того, щоб відстояти демократію та мир, важливо мати медіа-інституції, які надають справедливу, нейтральну та точну інформацію. Оскільки розповсюдження фейкових новин і мови ненависті стає проблемою в усьому світі, ми очікуємо, що виникне потреба в створенні достовірних публічних трансляцій». JICA продовжує пропонувати допомогу ЗМІ в Африці, Азії та інших регіонах.

Можливості фінансування: Фінансування JICA розвитку ЗМІ входить до його програми «Демократичне врядування».

Теми: Агентство підтримувало розвиток ЗМІ, надаючи технічну допомогу для вдосконалення законопроєктів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність ЗМІ; воно сприяло реорганізації державних ЗМІ у суспільні установи мовлення; воно також сприяло розвитку культури журналістики шляхом проведення тренінгів щодо звітування про вибори, журналістських розслідувань та надавши Кодекс Етики для журналістів; а також надавши обладнання для підвищення якості виробництва програм.

Відповідно до профілю Центру сприяння ЗМІ (CIMA) в JICA, агентство має три основні цілі у своїй підтримці ЗМІ. Вони включають:

 • Наголошення на створенні моделі «достовірного» інформаційного агентства.

 • Підтримка суспільних мовників у їх прагненні бути незалежними від впливу держави та ринку з метою поширення неупередженої інформації для всіх громадян.

 • Збільшення можливостей ЗМІ в цілому, а не просто зосередження на окремих програмах.

Типи фінансування: Програмне - гранти та позики

Обсяг фінансування: 4,02 мільйона доларів США (підтримка ЗМІ у 2015 році).

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Норвезьке агентство співробітництва та розвитку (NORAD)

Норвезьке агентство співробітництва та розвитку (Norad) — це управління при Міністерстві закордонних справ Норвегії. Norad працює над забезпеченням ефективної допомоги іноземним державам з гарантією та оцінюванням якості. Norad фінансує НУО та проводить власні дослідження та проєкти.

Можливості фінансування: Norad надає фінансування організаціям в межах громадянського суспільства, а також організаціям, які займаються дослідженнями, вищою освітою та розвитком приватного сектору, які співпрацюють з партнерами в бідних країнах. Конкурси пропозицій розміщуються на сайті компанії.

Теми: Клімат і навколишнє середовище, освіта, енергетика, охорона здоров'я в глобальному масштабі

Типи фінансування: Основні гранти

Обсяг фінансування: 37,8 мільярдів норвезьких крон (2019)

Агентство Швеції з міжнародного співробітництва з метою розвитку

Sida – це урядове агентство Швеції зі співпраці з метою розвитку. Завдяки співпраці з громадянським суспільством, багатосторонніми організаціями, державними установами та приватним сектором ми працюємо над стабільним розвитком і допомагаємо створювати умови для людей, які живуть у бідності та пригнобленні, для покращення умов їхнього життя.

Можливості фінансування: Sida надає гранти дослідницьким організаціям, університетам та науково-дослідним інститутам у країнах-партнерах, регіональним дослідницьким мережам та міжнародним дослідницьким програмам. Sida також підтримує дослідницьку діяльність у Швеції, яка стосується країн, що розвиваються. Поточні оголошення та конкурси пропозицій. Щоб отримати інформацію та вказівки щодо процедури подання заявки, будь ласка, перегляньте спеціальні оголошення.

Теми: Економічно стабільні ЗМІ, підтримка демократії з боку ЗМІ, виконання професійних обов’язків, а також правове та нормативно-правове регулювання.

Типи фінансування: Програмне фінансування та основні гранти

Обсяг фінансування: 42 мільйони доларів США (фінансування програм розвитку ЗМІ у 2016 році)

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Швейцарське агентство співробітництва та розвитку (SDC)

Швейцарське агентство співробітництва та розвитку (SDC) — це агентство у справах міжнародного співробітництва Швейцарії при Федеральному міністерстві закордонних справ. SDC працює в партнерстві з іншими федеральними органами Швейцарії, щоб координувати розвиток та співпрацю зі Східною Європою та гуманітарну допомогу.

Можливості фінансування: SDC робить багаторічні внески на підтримку програм 15-20 великих швейцарських організацій громадянського суспільства, що діють у країнах, що розвиваються. Кожна швейцарська НУО узгоджує програмні гранти безпосередньо з SDC. Мандати відкриті для публічного конкурсу, іноді включно з правом на участь з боку нешвейцарських організацій та осіб.

SDC підтримує, наприклад, навчальні курси для професіональних робітників ЗМІ, і заохочує чесні та виважені репортажі, які належним чином перевіряються. Воно також підтримує зусилля зі створення законодавчої бази для захисту свободи ЗМІ та підвищення обізнаності громадськості щодо роботи зі ЗМІ.

Теми: Належне врядування, вразливість, конфлікти та права людини; зміни клімату та навколишнє середовище.

Демократизація — це ключовий напрямок діяльності для SDC, яке прагне сприяти залученню громади та відповідальним діям з боку уряду. Якщо дати можливість різним групам населення мати рівноправний вплив в політичному житті та визначати питання, що впливають на їхнє повсякденне життя, можна представляти різноманітні інтереси, підтримуючи прийняття рішень на широкій основі. Це надає більшої легітимності політичним процесам і створює атмосферу спільної відповідальності за реалізацію прийнятих рішень. Інші ключові демократичні принципи включають розподіл влади, перевірку влади, підзвітність, верховенство права та рівність перед законом.

Вільні ЗМІ забезпечують доступ громадськості до незалежних джерел інформації. Вільні ЗМІ можуть ретельно перевіряти дії уряду та створювати неупереджені платформи для публічних дебатів. Швейцарія підтримує, наприклад, навчальні курси для професіональних робітників ЗМІ, і заохочує чесні та виважені репортажі, які належним чином перевіряються. Агентство також підтримує зусилля зі створення законодавчої бази для захисту свободи ЗМІ та підвищення обізнаності громадськості щодо роботи зі ЗМІ. Діяльність SDC все більше зосереджується на каналах соціальних мереж, враховуючи величезний вплив, який вони мають зараз.

Підхід SDC до допомоги ЗМІ:

SDC має на меті посилити різні аспекти здорового медіа-сектору, щоб сприяти різноманітним ролям ЗМІ у створенні інклюзивного, справедливого та мирного суспільства. Це кінцеве бачення охоплює такі головні цілі:

 1. забезпечити доступ до інформації для формування інформованої громадської думки – надання правдивого, всебічного та розумного опису подій у контексті, який надає їм значення;

 2. забезпечити свободу вираження думок громадян і їхню участь – шляхом надання права голосу різним групам у суспільстві, представлення думок і ставлення однієї групи до іншої, а також сприяння громадянській активності всіх секторів суспільства;

 3. запропонувати публічний простір для відкритих і ненасильницьких дебатів;

 4. забезпечити механізми контролю публічної та приватної влади – підвищуючи інформаційну відкритість серед державних та приватних владних осіб та притягуючи їх до відповідальності за їхні дії.

Типи фінансування: Програмне фінансування та основні гранти

Обсяг фінансування: Гранти зазвичай становлять від одного до кількох мільйонів швейцарських франків (CHF) на рік

USAID

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) — це незалежне агентство федерального уряду Сполучених Штатів, яке відповідає за управління цивільною допомогою іноземним державам та сприянням розвитку. З бюджетом понад 27 мільярдів доларів, USAID є однією з найбільших офіційних агенцій з надання допомоги у світі, на яку припадає більше половини всієї зовнішньої допомоги США — це найвищий показник у світі в абсолютному доларовому еквіваленті.

Теми: USAID працює над просуванням і демонстрацією демократичних цінностей за кордоном, а також просуванням вільного, мирного та процвітаючого світу. Підтримуючи зовнішню політику Америки, агентство керує міжнародною допомогою уряду США, що спрямована на розвиток та допомогу у разі стихійних лих шляхом партнерства та інвестицій, які рятують життя, зменшують бідність, зміцнюють демократичне врядування та допомагають людям вийти з гуманітарних криз і досягти подальшого прогресу вже без сторонньої допомоги.

USAID підтримує програми у понад 30 країнах, спрямовані на підвищення професіоналізму журналістів, формування навичок менеджменту ЗМІ та сприяння вільним і незалежним ЗМІ.

Програма «Більша свобода Інтернету» (Greater Internet Freedom, або GIF): Програма GIF, розрахована на три роки (2020-2023), спрямована на підвищення потенціалу громадянського суспільства та незалежних ЗМІ в країнах, де працює USAID, щодо питань свободи Інтернету, що стосуються контексту країни. Дві основні цілі діяльності програми: покращення практик цифрової безпеки громадянського суспільства, правозахисників і ЗМІ; збільшення довгострокової та широкомасштабної участі громадянського суспільства в питаннях управління Інтернетом.

Географічні пріоритети: Схоже, що USAID дедалі частіше повертається до своєї усталеної практики надавати дуже великі багаторічні гранти, насамперед у Східній Європі. Однак агентство також проводить програми надання грантів через посольства США.

Типи фінансування: Програмне та основне фінансування

Можливості фінансування:

Більшість коштів USAID надається через конкурсний процес. Ці можливості фінансування щодня публікуються на сайтах Grants.gov та beta.SAM.gov.

Бізнес-прогноз USAID, який оновлюється щодня, містить можливості для бізнесу та партнерства. Ви можете завантажувати інформацію про поточні можливості та використовувати фільтри для сортування за датою, сектором, типом нагороди тощо.

Більша частина фінансування виділяється через механізми придбання та допомоги (A&A). механізми придбання та допомоги (A&A).

Щоб отримати підтримку для своїх програм, USAID зазвичай використовує запит пропозицій (RFP) для контрактів і Повідомлення про можливості фінансування (NOFO) для угод про співпрацю та грантів. Контрактні можливості публікуються на сайті beta.SAM.gov. Гранти та угоди про співпрацю публікуються на Grants.gov.

Ви можете дізнатися більше про те, як написати заявку на фінансування від USAID у цих двох статтях:

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Державний департамент США

Державний департамент США керує зовнішньою політикою Америки шляхом дипломатії, пропаганди та зовнішньої допомоги. Для агенцій з розвитку ЗМІ найбільш відповідними програмами Державного департаменту є ті, що здійснюються через Бюро з питань демократії, прав людини та праці (DRL).

Бюро з питань демократії, прав людини та праці (DRL) — це бюро, яке належить до Державного департаменту США. До обов’язків DRL входить сприяння демократії в усьому світі, формулювання політики США в галузі прав людини та координація політики щодо трудових питань, пов’язаних з правами людини.

Теми: Головна мета зовнішньої політики США — сприяти повазі до прав людини, як це втілено в Загальній декларації прав людини.

DRL допомагає незалежним ЗМІ та журналістам, які працюють у найбільш чутливих середовищах по всьому світу, розбудовувати власну спроможність і створювати резонансні, глибокі репортажі, що висвітлюють теми врядування та прав людини. Програми DRL підтримують ЗМІ у транскордонній співпраці, використовуючи навички та технології для викриття масштабної корупції серед державних службовців та недемократичних практик, що знижують якість врядування в регіоні. Вони також проводять тренінги з безпеки, які допомагають журналістам проактивно реагувати на ризики, пов'язані з їхньою роботою, та мінімізувати їх. У поєднанні з роботою DRL із захисту свободи об'єднань у цих середовищах, ці програми спрямовані на формування більш поінформованих громадян, здатних вільно організовуватися та збиратися, щоб вимагати підзвітності від своїх урядів.

Державний департамент співпрацює з демократичними партнерами, міжнародними та регіональними організаціями, неурядовими організаціями та залученими громадянами, щоб підтримати тих, хто прагне свободи.

Географічні пріоритети: Глобальні

Типи фінансування: Програмне фінансування та основні гранти

Можливості фінансування: DRL надає переважну більшість коштів своєї програми через відкритий конкурс. DRL публікує запити на отримання заяв про зацікавленість (RSOI) і запити пропозицій (RFP) на сайті www.grants.gov та на веб-сайті DRL.

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Якщо організація чи можливість відсутні, зв'яжіться з нами!

Last updated