Технологічні компанії

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Усі описи та внесені записи взяті з сайтів представлених установ або організацій. Ми намагаємося оновлювати профілі кожні 6 місяців. Щоб отримати найновішу інформацію, відвідайте веб-сайт відповідної організації.

Технологічні компанії

Серед останніх учасників ринку фінансування є Luminate і Google Digital News Innovation Fund. Деякі, такі як Luminate, приймають пропозиції тільки від раніше рекомендованих грантоотримувачів. Інші проводять дуже конкурентоспроможні конкурси пропозицій, хоча обсяг роботи порівняно невеликий.

Facebook

Facebook, Inc. керує веб-сайтом соціальної мережі. Веб-сайт компанії дозволяє людям спілкуватися зі своєю родиною, друзями та колегами. Facebook розробляє технології, які полегшують обмін інформацією, фотографіями, посиланнями на веб-сайти та відео. Користувачі Facebook мають можливість ділитися інформацією та обмежувати її на основі власних конкретних критеріїв.

Можливості фінансування: Facebook оголосив про нову програму для зміцнення зв’язків між Facebook та індустрією журналістики. Він співпрацюватиме з новинними організаціями, щоб розробляти продукти, вчити журналістів, як бути кращими партнерами, а також співпрацювати з редакторами та викладачами, щоб надати людям знання, необхідні їм, щоб бути розумними читачами в епоху цифрових технологій.

Типи фінансування: Програмне фінансування та основні гранти

Обсяг фінансування: Facebook пообіцяв інвестувати 100 мільйонів доларів у 2020 році:

  • 25 мільйонів доларів у вигляді грантового фінансування на місцеві новини через журналістський проєкт Facebook.

  • 75 мільйонів доларів у вигляді «додаткових маркетингових витрат» для світових інформаційних організацій.

Нещодавно було запущено фонд новин у розмірі 15 мільйонів австралійських доларів і розширення Facebook News до Австралії. Австралійський новинний фонд Facebook інвестуватиме в журналістику, що представляє суспільний інтерес, і підтримуватиме інновації та економічну стабільність регіональних і цифрових агентств новин. Підтримка надаватиметься у формі двох фондів: Фонду життєздатності агентств новин та Журналістського фонду громадських інтересів.

Тип фінансування: Гранти

Ініціатива Google News

Google News Lab – це глобальна команда Google, місія якої полягає у «співпраці з журналістами та підприємцями, щоб допомогти побудувати майбутнє ЗМІ». Лабораторія новин, запущена в 2015 році, співпрацює з новинними організаціями, щоб сприяти розвитку інновацій, вирішувати виклики галузі, а також надавати навчання та доступ до нових технологій для репортажів і оповідання.

Google News Initiative (Ініціатива Новин Google) зосереджена навколо трьох основних цілей: 1) підвищення та зміцнення якісної журналістики; 2) запровадження нових бізнес-моделей для підтримки якісної журналістики; і 3) надання новинним організаціям можливості використовувати технології для інновацій у агентствах новин. Щоб досягти цього, команда співпрацює з партнерами в сфері новин, щоб створити нові продукти, партнерства та програми.

Географічні пріоритети: У всьому світі. Раунди фінансування географічно згруповані в Азіатсько-Тихоокеанський регіон; Близький Схід, Туреччину та Африку; Північну Америку та Латинську Америку.

Типи фінансування: Програмне фінансування та основні гранти

Можливості фінансування: Завдяки раундам регіонального фінансування, програма GNI Innovation Challenges дає можливість інноваторам у сфері новин з усього світу продемонструвати нове мислення в онлайн-журналістиці та розробити нові бізнес-моделі у сфері видавництва.

Інноваційний фонд цифрових новин: У 2015 році Google запустив DNI Fund, ініціативу, що відкрита для видавців будь-якого розміру в Європі, які фінансово підтримують високоякісну журналістику за допомогою технологій та інновацій. Останній раунд фінансування відбувся у 2020 році. Ви можете прочитати звіт тут.

Обсяг фінансування: 300 мільйонів доларів США

НОВІ МОЖЛИВОСТІ:

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Якщо організація чи можливість відсутні, зв'яжіться з нами!

Last updated