Для некомерційних організацій

Цей MВOК (масовий відкритий онлайн-курс) "La Philanthropie: Comprendre et Agir” ("Філантропія: зрозумій та діяти") є першим курсом з філантропії французькою мовою. Цей 4-тижневий тренінг дасть вам базові знання про благодійність у франкомовному середовищі. Цей проект є результатом співпраці між Fondation de France та кафедрою філософії бізнес-школи ЕССЕКА. Якщо ви просто цікавитесь предметом, або вже є донором, і берете участь у благодійному процесі або є професіоналом, який супроводжує благодійників або залучає їх, цей МВОК для вас!

Chronicle of Philanthropy (Хроніка філантропії)

Chronicle of Philanthropy пропонує ідеї та новини, які допоможуть досягти успіху у світі, що стрімко змінюється. Організація надає некомерційним організаціям, керівникам фондів, членам правління та іншим особам необхідну їм інформацію та практичні поради з наступних питань:

Chronicle щодня оновлює свій контент, пов'язаний з коронавірусом, включаючи інформацію про стихійні лиха та фінансове планування організацій. (Джерело: Gallagher Group)

The Communications Network (Комунікаційна мережа)

Communication Network поєднує, збирає та інформує лідерів найвпливовіших фондів, некомерційних організацій та консультантів соціального сектору по всьому світу.

ComNet має виключно корисний набір для сортування повідомлень, що дозволяє розповісти вашу історію та поспілкуватися з вашими клієнтами та донорами. (Джерело: Gallagher Group)

M+R Consulting

M+R Consulting допомагає некомерційним організаціям досягти своєї місії та цілей, ділячись передовим досвідом як у малих, так і у великих некомерційних організаціях у секторах охорони здоров'я та громадських послуг.

 • Кампанії з фандрейзингу

 • Удосконалення операційної діяльності та стратегічне планування

 • Розвиток ради директорів та лідерів

 • Техніко-економічне обґрунтування та планування виїзних заходів

Ця консалтингова фірма має національне охоплення з офісами в Окленді, Каліфорнії та Нью-Йорку. M+R ділиться продуманими стратегіями роботи із засобами масової інформації та захисту прав. (Джерело: Gallagher Group)

Організація пропонує консультації з різних тем у своєму блозі.

Некомерційна організація Nonprofit AF

Nonprofit AF сприяє соціальній справедливості, навчаючи лідерів, зміцнюючи громадські організації та заохочуючи співпрацю між різними громадами.

Vu-Le ("ву-лей") створила Nonprofit AF, щоб представити серйозний (і жартівливий) погляд на подальший шлях філантропії. (Джерело: Gallagher Group)

CARES Act

Некомерційний альянс допомагає інтерпретувати положення CARES Act, що відносяться до некомерційних організацій, а також Nonprofit Quarterly. (Джерело: Gallagher Group)

Положення CARES Act — це найбільший пакет фінансової допомоги в історії США, який передбачає виділення 2,2 трильйонів доларів допомоги, зокрема, некомерційним організаціям для вирішення проблем, пов'язаних з коронавірусом.

 • Nonprofit Alliance (Некомерційний альянс) — допомагає забезпечити некомерційні організації ресурсами, щоб вони продовжували володіти впливом, необхідними для процвітання. Організація прагне сприяти розвитку, захищати та зміцнювати філантропічний сектор в найкращих інтересах донорів та бенефіціарів.

 • Nonprofit Quarterly — використовує низку медіа-каналів для просування критичних розмов, які можуть вдосконалити політику та практику некомерційних організацій та громадських рухів. У цій роботі він прагне просунути розмови в секторі, особливо, як це надто часто буває, коли вони "заходять в глухий кут".

Поширені запитання від Нью-Йоркської ради некомерційних організацій

Нью-Йоркська рада некомерційних організацій допомагає некомерційним організаціям Нью-Йорка нарощувати свій потенціал для зростання та впливу на суспільство, а також представляє некомерційний сектор в політиці та захисті прав, надаючи інструменти та допоміжні послуги.

The NYCN provides: Новини та події, рекомендації з захисту прав, послуги та ресурси

Пропоновані послуги

 • юридичні послуги

 • оцінки та планування спільноти

 • допомога в управлінні фінансами

 • підтримка з фандрейзингу

 • управління та формування ради директорів

 • Відділ кадрів та персонал

 • Страхування та виплати працівникам

 • Злиття та співпраця

 • Організаційний розвиток та стратегічне планування

NYCON пропонує широкий спектр ресурсів і рекомендацій, починаючи від практичних порад з управління віддаленою роботою і закінчуючи політикою. (Джерело: Gallagher Group)

Last updated