+ Вебінари з фінансування MediaDev

У рамках програми з розбудови потенціалу Глобального форуму медіарозвитку (GFMD), ми провели три вебінари з фандрейзингу MediaDev.

Якщо ви бажаєте запропонувати інші ідеї для вебінарів GFMD з фінансування MediaDev, зв’яжіться з нами!

ВЕБІНАР 1: Написання успішних пропозицій з метою розвитку ЗМІ

Дата: Жовтень 2018 року

Вебінар висвітлює та досліджує ключові складові успіху під час написання заявок на грантове фінансування. Він призначений для співробітників, відповідальних за залучення нових клієнтів в організаціях з розвитку ЗМІ та охоплює основні блоки стандартних пропозицій щодо фінансування (цілі, безпосередні та кінцеві результати), а також такі питання, як моніторинг та оцінка, управління ризиками та сталий розвиток. Він просуває методи, як створити сильну, переконливу описову частину, що поєднує логічний розвиток ідей з переконливим аналізом ситуації. Майстер-клас актуальний як для новачків, так і для досвідчених менеджерів.

Вебінар провів Майкл Рендалл, медіа-консультант з 20-річним досвідом розробки, написання та оцінки пропозицій. Рендалл, автор Посібника з фандрейзингу GFMD, має винятковий досвід залучати фінансування від усіх основних донорів (Європейська комісія, Державний департамент, USAID, установи ООН), а також європейських урядів та приватних фондів. Після 17-річної кар'єри в BBC Media Action він наразі працює позаштатно та живе у Франції.

ВЕБІНАР 2: Проблеми подачі заявки на фінансування ЗМІ від ЄС

Дата: Листопад 2018 року

Цей вебінар, який пройшов у 2018 році, був спрямований на зміцнення фандрейзингової спроможності членів GFMD у країнах Європейського сусідства та Глобального Півдня, зокрема тих, хто розглядав можливість подачі заявки на Лот 3 Глобального конкурсу (кінцевий термін – 21.12.2018 р.).

Завдяки вебінару учасники отримали можливість:

· Дізнатися більше про те, як працює EIDHR та як оцінюються заявки;

· Отримати уявлення про ключові компоненти конкурсної пропозиції;

· Розглянути та обговорити проєктні ідеї, які відповідали цілям Лота 3.

Вебінар провів Майкл Рендалл, медіа-консультант з 20-річним досвідом розробки, написання та оцінки пропозицій. Рендалл, автор Посібника з фандрейзингу GFMD, має винятковий досвід залучення фінансування від усіх основних донорів (Європейська комісія, Державний департамент, USAID, установи ООН), а також європейських урядів та приватних фондів. Після 17-річної кар'єри в BBC Media Action він наразі працює позаштатно та живе у Франції.

ВЕБІНАР 3: Фандрейзинг з метою розвитку засобів масової інформації

Дата: Червень 2019 року

Третій етап поточної програми GFMD з нарощування потенціалу зосереджується на стратегіях використання доступних джерел фінансування для розвитку засобів масової інформації, включаючи філантропів і приватні фонди. Крім викладу того, як отримати вигоду з наявних джерел доходу, на вебінарі були розглянуті шляхи пошуку нових донорів та побудови довготривалих відносин, а також обговорювалися можливості впливу на донорську програму.

На вебінарі, модератором якого був медіа-консультант Майкл Рендалл (див. профіль вище), були представлені:

· Джош Лапорт: радник з розвитку ЗМІ в Project Syndicate. Протягом 14 років Джош працював в Європейському центрі журналістики та очолював програму EJC "Відсутність новин – це погані новини", багаторічну глобальну ініціативу зі свободи преси в союзі з Free Press Unlimited. Джош керував впровадженням програм EJC у країнах Африки на південь від Сахари та Латинській Америці, а також був редактором EJC "Посібника з розвитку звітності", "Як змусити медіа працювати для вас: Посібник для організацій громадянського суспільства" та є співавтором реаліті-шоу "Головна історія: Наступний кращий журналіст Кенії".

· Мелісса Рендлер-Ґарсія: Мелісса — президентка Buena Onda Consulting Inc., отримала гранти та налагодила відносини з донорами та приватними фондами, включаючи CIDA, DFID, ЄС, Глобальний фонд і USAID, в результаті чого було виділено понад 180 мільйонів доларів, щоб розширити регіональні і національні програми в Латинській Америці, Східній Європі та Азії. Вона також консультує по питанням з розвитку засобів масової інформації в Європейському центрі журналістики, надає підтримку в фандрейзингу, розробці програм, моніторингу та оцінці мульти-національної програми, що спрямована на розвиток засобів масової інформації та свободу преси.

· Ніколас Чатара-Морс: Генеральний директор Project Syndicate. Ніколас Чатара-Морс – міжнародний підприємець з чудовою історією процвітання некомерційних організацій, має великий досвід у розвитку бізнесу, фандрейзингу, зростанні доходів і глобальній експансії.

Фандрейзинг з метою розвитку засобів масової інформації у франкомовній Африці – інтерв'ю з Ніколя Буассе, Фонд Hirondelle

Дата: Травень 2022 року

У зв'язку з зусиллями GFMD охопити тих людей в організації, які не володіють англійською мовою, Олена Лефевр взяла інтерв'ю у Ніколя Буассе, голови відділу комунікацій та зовнішніх зв'язків Фонду Hirondelle, щоб обговорити фандрейзинг з метою розвитку ЗМІ у франкомовній Африці.

Вони обговорили ситуацію з франкомовними журналістами в Африці, а також регіональні проблеми з фандрейзингу та можливі рішення.

МИ ХОЧЕМО ПОЧУТИ ВАШУ ДУМКУ!

Якщо ви бажаєте запропонувати інші ідеї для вебінарів GFMD з фінансування MediaDev, ми хочемо почути ваші ідеї!

  • На яких темах він має зосереджуватися?

  • Кого б ви хотіли почути?

Зв'яжіться з нами!

pageЗворотній зв'язок та співпраця

Last updated