Статті та відео

While others practice a long-term ‘go-big-or-go-home’ strategy, Google’s philanthropy has taken the opposite tack.

Аня Шиффрін, Ханна Кліффорд і Теодора Даме Аджин-Тетті стали співавторами другої частини доповіді за 2021 рік "Порятунок журналістики": бачення світу після Covid", де було проаналізовано стан журналістики під час пандемії. У другому випуску "Порятунок журналістики 2: глобальні стратегії та погляд на журналістські розслідування" розглядаються деякі з перспективних заходів, визначених в оригінальному звіті. GIJN отримав дозвіл на публікацію трьох витягів із звіту про пошук відповідного фінансування, важку ситуацію для новин в Африці або труднощі, з якими стикається журналістське розслідування.

Марсела Кунова з journalism.co.uk має хороші новини про стан фінансування незалежних новин у США та докладно розповідає про те, як Інститут некомерційних новин (INN) допоміг забезпечити благодійне фінансування через ініціативу NewsMatch та навчив журналістів, як диверсифікувати свої доходи. Якщо ви думаєте: "якби тільки це можна було відтворити на глобальному рівні", тоді зверніть увагу на Міжнародний фонд засобів масової інформації, що становлять суспільний інтерес.

У 2006 році співзасновник і колишній виконавчий директор Інвестиційного фонду розвитку ЗМІ (MDIF) Саша Вучиніч розповів на конференції TED про те, чому він заснував цей некомерційний інвестиційний фонд. "Підзвітність уряду, корупція, як боротися з корупцією, надання голосу тим, кого не чують, бідним — саме тому незалежні ЗМІ потрібні в бізнесі", — сказав Вучиніч.

Last updated