Установи ООН

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Усі описи та внесені записи взяті з сайтів представлених установ або організацій. Ми намагаємося оновлювати профілі кожні 6 місяців. Щоб отримати найактуальнішу інформацію, відвідайте веб-сайт відповідної організації.

Установи ООН

Багато хто виділяє гранти через місцеві місії, приділяючи особливу увагу таким областям, як підготовка кадрів, інформаційна діяльність та розробка програм.

Обмеження фінансування загалом помірні, а адміністративне навантаження може бути непропорційно високим.

Деякі конкурси пропозицій є нереалістичними в плані того, чого можна досягти за запропоновану суму фінансування.

Установи ООН, які найчастіше фінансують медіапроекти:

Міжнародна програма розвитку комунікацій (IPDC)

IPDC — це єдиний багатосторонній форум в системі ООН, який покликаний мобілізувати міжнародну спільноту для обговорення та сприяння розвитку ЗМІ в країнах, що розвиваються.

Можливості фінансування: IPDC майже повністю фінансується державами-членами ЮНЕСКО. Для роботи в країнах, що розвиваються, IPDC щорічно розподіляє близько 1 мільйона доларів США у вигляді малих грантів і контролює змінну суму «цільових фондів» для конкретних проектів, запропонованих і фінансованих різними урядами.

Теми: Плюралізм і незалежність ЗМІ, сприяння безпеці журналістів, підтримка реформ законодавства які сприяють незалежності ЗМІ, створення потенціалу для журналістів і медіа-менеджерів.

Типи фінансування: Гранти

Обсяг фінансування: 1 мільйон доларів США — щорічно

Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2017 р.)

Фонд демократії ООН (UNDEF)

UNDEF фінансує, допомагає розробляти, керує, курирує та створює проекти, які сприяють зміцненню демократії.

Можливості фінансування: UNDEF підтримує проекти, які зміцнюють голос громадянського суспільства, просувають права людини та заохочують участь усіх груп у демократичних процесах. Проєкти UNDEF тривають два роки. Заявники можуть запросити грант у розмірі від 100 000 доларів США до 300 000 доларів США. Переважна більшість коштів UNDEF спрямовується на місцеві організації громадянського суспільства.

Теми: ЗМІ та свобода інформації, залучення молоді, верховенство права та права людини; посилення взаємодії громадянського суспільства з владою та залучення громади.

Типи фінансування: Основні гранти

Програма розвитку ООН (UNDP)

Як головне агентство ООН з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН (UNDP) працює в 170 країнах і територіях, щоб викоренити бідність і зменшити нерівність. Організація допомагає країнам розробляти політику, лідерські навички, здібності до партнерства, інституційні можливості та створювати стійкість для досягнення Цілей стабільного розвитку. Їхня робота зосереджена на трьох основних сферах: стабільний розвиток, демократичне врядування та забезпечення миру, а також стійкість до зміни клімату та стихійних лих.

Завдання UNDP полягає в тому, щоб подолати бідність, побудувати демократичні уряди, забезпечити верховенство права та існування інклюзивних інституцій. Вони виступають за зміни та дають країнам доступ до знань, досвіду та ресурсів, щоб допомогти людям будувати краще життя.

UNDP заснована шляхом поєднання Розширеної програми технічної допомоги ООН, створеної в 1949 році, і Спеціального фонду ООН, заснованого в 1958 році. UNDP, як ми знаємо її зараз, була заснована в 1965 році Генеральною Асамблеєю ООН.

UNDP повністю покладається на добровільні внески держав-членів ООН, багатосторонніх організацій, приватного сектору та інших джерел у формі необмежених регулярних ресурсів (основних) і внесків, призначених для конкретної теми, програми чи проекту.

Можливості фінансування:

Вікна фінансування UNDP Вікна фінансування UNDP – це об’єднаний гнучкий механізм фінансування, який надає партнерам стратегічну можливість зробити внесок у досягнення Порядку денного стабільного розвитку 2030 року. Чотири тематичні вікна фінансування:

  • Бідність і нерівність

  • Управління, забезпечення миру, криза та життєздатність, а саме: демократичне врядування, запобігання конфліктам і підтримка миру, життєздатність і зменшення ризику у випадку катастроф, реагування на кризи

  • Природа, клімат і енергія

  • Гендерна рівність і розширення прав і можливостей жінок

Додаткову інформацію про виділення грантів дивіться тут.

Програма малих грантів UNDP: Програма малих грантів GEF з’явилася в 1992 році, в рік саміту Землі в Ріо. Вона втілює суть стабільного розвитку за допомогою формули «мисли глобально, дій локально». Надаючи фінансову та технічну підтримку проектам, які зберігають і відновлюють навколишнє середовище, одночасно підвищуючи добробут людей і засоби до існування, Програма демонструє, що дії громади можуть підтримувати тонкий баланс між людськими потребами та екологічними імперативами.

Теми: Цілі стабільного розвитку Організації Об’єднаних Націй спрямовані на те, щоб суттєво зменшити всі форми насильства та співпрацювати з урядами й громадами, щоб покласти край конфліктам і небезпеці. Сприяння верховенству права та правам людини ключові для цього процесу, як і зменшення потоку незаконної зброї та зміцнення участі країн, що розвиваються, в інститутах глобального управління.

Типи фінансування: Програмне

Обсяг фінансування: Немає даних

Обсяг фінансування: 100 000 — 300 000 доларів США

Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО, UNESCO)

ЮНЕСКО — це організація ООН з питань освіти, науки і культури. Вона прагне будувати мир через міжнародну співпрацю в освіті, науці та культурі.

Можливості фінансування: ЮНЕСКО керує Глобальним фондом захисту ЗМІ, це багатопартнерський цільовий фонд, яких посилює захист ЗМІ та покращує доступ журналістів до спеціалізованої правової допомоги, яка враховує гендерний характер погроз журналістам.

Теми: Свобода ЗМІ, журналістські розслідування, боротьба з безкарністю за злочини проти журналістів і посилення свободи слова.

Типи фінансування: Гранти

Обсяг фінансування: Глобальний фонд захисту ЗМІ став можливим завдяки початковим великим пожертвам Сполученого Королівства та Канади та їхнім відповідним зобов’язанням у розмірі 3 мільйонів фунтів стерлінгів (3,7 мільйона доларів США) протягом п’яти років і 2 мільйонів канадських доларів (1 500 000 доларів США) для Фонду за перший рік його роботи. Додаткові пожертви отримали Чехія, Латвія та Люксембург.

Міжнародний дитячий надзвичайний фонд ООН (ЮНІСЕФ, UNICEF)

ЮНІСЕФ працює в найважчих місцях світу, щоб охопити найбільш знедолених дітей і підлітків і захищати права кожної дитини всюди.

Можливості фінансування: Інноваційний фонд ЮНІСЕФ швидко оцінює, фінансує та розвиває цифрові суспільні блага з відкритим кодом, які були розроблені на нових ринках і ринках, що розвиваються. Він забезпечує фінансування на ранніх етапах і підтримку передових технологічних рішень, які приносять користь дітям і всьому світу.

Теми: ЮНІСЕФ підтримує здоров'я та харчування дітей, безпечну воду та санітарію, якісну освіту та формування навичок, профілактику та лікування ВІЛ-інфекції для матерів і немовлят, а також захист дітей і підлітків від насильства та експлуатації.

Типи фінансування: Програмне

Обсяг фінансування: Немає даних

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Якщо організація чи можливість відсутні, зв'яжіться з нами!

Last updated