Links
Comment on page

Інші донори

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.
Усі описи та внесені записи взяті з сайтів представлених установ або організацій. Ми намагаємося оновлювати профілі кожні 6 місяців. Щоб отримати найактуальнішу інформацію, відвідайте веб-сайт відповідної організації.

Інші донори

Є низка донорів, які не підпадають під жодну з вищезазначених категорій, але є давніми прихильниками роботи з розвитку ЗМІ.
Усі вони мають репутацію доступних, гнучких і зводять адміністративний тягар до мінімуму.

Європейський фонд підтримки демократії

Європейський фонд підтримки демократії (EED) — це незалежна грантова організація, яку у 2013 році заснував Європейський Союз (ЄС) та держави-члени ЄС, щоб сприяти демократії в країнах Європейського сусідства та за його межами.
Можливості фінансування: Підтримка ініціатив у сфері ЗМІ залишається важливим пріоритетом для EED. Протягом минулого року EED продовжувала сприяти розвитку та підтримці незалежних ЗМІ як ключовому внеску для полегшення переходу до демократії в країнах-сусідах ЄС. Надання грантів EED майже повністю залежить від попиту та відбувається у відкритому циклі подання заявки та фінансування. EED надає пріоритет діяльності, яку було б важко фінансувати через інші канали.
Географічні пріоритети: EED працює переважно в країнах Європейського сусідства (Східне партнерство, Близький Схід і Північна Африка), Західних Балканах і Туреччині. Країни, які мають право на підтримку у східному сусідстві: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Країни південного сусідства: Алжир, Єгипет, Йорданія, Лівія, Ліван, Марокко, Палестина, Сирія та Туніс.
Типи фінансування: Програмне та основні гранти
Обсяг фінансування: 4 мільйони доларів США.
Переглянути профіль на веб-сайті CIMA (Востаннє оновлений в березні 2018 р.)

Національний демократичний інститут

Національний демократичний інститут – це некомерційна позапартійна організація, яка працює над підтримкою та зміцненням демократичних інститутів у всьому світі через участь громадян, відкритість і підзвітність уряду.
Можливості фінансування: NDI не є грантовою організацією. Інститут підтримує демократичні інститути та практики в кожному регіоні світу. NDI та його місцеві партнери працюють над сприянням відкритості та підзвітності уряду шляхом створення політичних і громадських організацій, захисту виборів і сприяння участі громадян.
Теми:
  1. 2.
    Демократія та ефективне врядування
  2. 3.
    Громади корінного населення
  3. 4.
  4. 5.
    Жінки та проблеми гендерної політики
Географічні пріоритети: Інститут працював у більш ніж 156 країнах і наразі має понад 50 польових офісів, які працюють над зміцненням і підтримкою демократії по всьому світу.
Типи фінансування: Немає даних
Обсяг фінансування: Немає даних

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.
Якщо організація чи можливість відсутні, зв'яжіться з нами!