9. Поширені шаблони

Дев'ятий модуль Посібника з фандрейзингу MediaDev GFMD. Зверніть увагу, що доступ до шаблонів надається тільки членам GFMD.

У цьому розділі розглядаються шаблони, які зазвичай використовуються донорами, і дається певне уявлення про те, як їх слід заповнювати.

Загалом, більшість шаблонів охоплюють одні й ті самі напрямки, мають схожу структуру та дотримуються однакової логіки.

Основні будівельні блоки для шаблонів

Обґрунтування: причини, чому проєкт потрібен

Цільові групи: хто є цільовими групами та кінцевими бенефіціарами; чому вони були обрані

Вплив і кінцеві результати: як проєкт покращить ситуацію з його цільовими групами та бенефіціарами

Заходи: що буде зроблено для того, щоб домогтися цієї зміни

Методологія та підхід: чому були обрані ці заходи та як вони будуть здійснюватися

Моніторинг та оцінка: як ви будете оцінювати прогрес проєкту в досягненні його очікуваних кінцевих результатів і цільових показників

Сталий розвиток: як ви забезпечите, щоб проєкт продовжував приносити користь своїм цільовим групам після закінчення грантового фінансування

Ризики та припущення: які фактори можуть перешкодити проєкту досягти своїх цілей і які умови потрібно створити для того, щоб проєкт залишався ефективним

Часова шкала: коли будуть реалізовані заходи та досягнуті проміжні результати

План забезпечення ресурсами: хто буде здійснювати заходи та як буде здійснюватися управління їхньою роботою/результативністю

Для отримання докладнішої інформації про перераховані вище пункти, див. розділ форми заявки у словнику фандрейзингу, що додається до цього посібника:

pageФорми заявок

ДОСТУП ДО ПІДРОЗДІЛІВ

Приклади шаблонів та інші додаткові рекомендації, представлені в підрозділах модулів Посібника, доступні тільки членам GFMD і афілійованим особам.

Якщо ви працюєте на члена GFMD або афілійовану особу, просто натисніть на посилання, щоб запросити доступ до посібників і шаблонів.

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до посібників та шаблонів, будь ласка, зв'яжіться з Фіоною Нзінго, нашим менеджером з питань членства та залучення – fnzingo[at]gfmd.info. Тема листа — "Resource Centre Password Access".

Зачекайте один робочий день, щоб отримати доступ.

Щоб дізнатися про приєднання до GFMD і ознайомитися з іншими перевагами учасників

або

  • Напишіть Фіоні Нзінго, нашому менеджеру з питань членства та залучення: fnzingo[at]gfmd.info

ЗАПОВНЕННЯ ЛОГІЧНИХ СТРУКТУР

Щоб отримати рекомендації про те, як створити логічну структуру (логфрейм) для заявок програм розвитку медіа та підтримки журналістики, перегляньте наші вказівки ТУТ.

ПРИКЛАДИ ШАБЛОНІВ

Європейська комісія

Якщо ви працюєте на члена GFMD або афілійовану особу GFMD, ви можете отримати доступ до нашого посібника щодо заповнення заявки на отримання гранту від Європейської комісії в рамках програми EIDHR і відповідних шаблонів, наведених нижче.

Якщо ви працюєте на члена GFMD або афілійовану особу GFMD, ви можете отримати доступ до нашого посібника щодо заповнення форми заявки на фінансування від Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії (FCDO), наведеного нижче.

Якщо ви працюєте на члена GFMD або афілійовану особу GFMD, ви можете отримати доступ до нашого посібника щодо заповнення пропозиції у відповідь на повідомлення про можливість фінансування (NOFO), опубліковане Бюро демократії, прав людини і праці Держдепартаменту США, та форму для подання заявки, наведену нижче.

Last updated