Європейська комісія

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Усі описи та внесені записи взяті з сайтів представлених установ або організацій. Ми намагаємося оновлювати профілі кожні 6 місяців. Щоб отримати найактуальнішу інформацію, відвідайте веб-сайт відповідної організації.

Європейська комісія

Комісія допомагає формувати загальну стратегію ЄС, пропонує нові закони та політику ЄС, контролює їх виконання та керує бюджетом ЄС. Вона також відіграє важливу роль у підтримці міжнародного розвитку та наданні допомоги.

Можливості фінансування: Заявки складаються з використанням запропонованих шаблонів, і, здебільшого, їх можна подавати онлайн. Усі конкурси пропозицій та тендери оголошуються через тендерний портал TED або онлайн-платформу International Partnerships (раніше EuropeAid).

Менші організації часто кажуть, що вони вважають, що обсяг документів, необхідний для деяких тендерних пропозицій ЄС, неможливо підготувати

Інших бентежить думка про те, що ці програми фінансування є чимось на зразок лотереї.

Для невдалих заявок надається дуже мало узгодженого зворотного зв’язку.

Зараз Комісія пропонує фінансування через кілька директоратів, зокрема:

DG NEAR

Місія Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення (DG NEAR) полягає в просуванні політики сусідства та розширення ЄС. DG NEAR тісно співпрацює з Європейською службою зовнішньої діяльності та профільними генеральними директоратами, які відповідають за тематичні пріоритети.

DG CNECT

Генеральний директорат з комунікаційних мереж, контенту та технологій — це департамент Комісії, який відповідає за розвиток цифрового єдиного ринку для створення розумного, сталого та інклюзивного зростання в Європі.

DG COMM

Генеральний директорат з комунікацій – це департамент Комісії, який відповідає за пояснення політики ЄС зовнішній аудиторії.

ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ

Комісія також пропонує фінансування за допомогою кількох інструментів фінансування, таких як:

Європейський інструмент демократії та прав людини (EIDHR)

Європейський інструмент демократії та прав людини (EIDHR) спрямований на надання підтримки просуванню демократії та прав людини в країнах, що не входять до ЄС.

Інструмент стабільності

Інструмент сприяння стабільності та миру (IcSP) — це фінансовий інструмент ЄС для швидкого та гнучкого реагування на конфлікти та кризи. IcSP забезпечує фінансування коротко- та середньострокових дій із запобігання конфліктам, реагування на кризи та забезпечення миру в усьому світі, а також довгострокову допомогу проектам, пов’язаним із глобальними та міжрегіональними загрозами.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Перелік поточних можливостей фінансування з можливістю пошуку можна знайти на веб-сайті GFMD.

Якщо організація чи можливість відсутні, зв'яжіться з нами!

Last updated