+ Кризове фінансування / фінансування в надзвичайних ситуаціях

У цьому розділі посібника з фандрейзингу MediaDev GFMD ви знайдете інструменти та ресурси про кризове фінансування.

Галузеве медіа The Fix зв’язує медіа з іншими донорами та/або допомагає їм з поданням заявки на грант, щоб працівникам медіа в Україні не доводилося витрачати час на паперову тяганину. Ви можете зв’язатися з ними, написавши на partnerships@thefix.media.

ФІНАНСУВАННЯ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Civil Rights Defenders (Захисники громадянських прав)

Civil Rights Defenders — організація, що надає гранти на захист правозахисникам, громадським організаціям та журналістам. Ці гранти також включають фінансову допомогу на переїзд, обладнання, транспорт та різні інші аспекти.

Фонд екстреної допомоги — Civil Rights Defenders Civil Rights Defenders

Committee to Protect Journalists (Комітет із захисту журналістів)

Програма допомоги журналістам Комітету захисту журналістів (КЗЖ) надає екстрені гранти журналістам по всьому світу, які потрапили у скрутне становище з Фонду екстреної допомоги імені Джина Робертса

Фонд перейменували на честь Джина Робертса, американського журналіста-ветерана та колишнього голову КЗЖ, який відіграв визначну роль у створенні програми «Допомога журналістам».

Програма також збирає кошти для журналістів із зовнішніх джерел та співпрацює з іншими організаціями, що захищають свободу слова.

Фонд Джина Робертса для екстреної допомоги Комітет захисту журналістів

Кінофестиваль DocuDays UA підтримує українських кінематографістів

Docudays та команда кінофестивалю Docudays UA ініціювала створення фонду для підтримки українських кінематографістів, які документують події війни в Україні саме зараз: фіксують військові злочини, знімають матеріали для міжнародних медіа та для своїх майбутніх фільмів, які згодом дадуть світові глибше уявлення про ситуацію в Україні.

Фонд допомагає кінематографістам, забезпечує їх найнеобхіднішим знімальним обладнанням (наприклад, батарейками, жорсткими дисками, картами пам’яті, зарядними пристроями, адаптерами, мікрофонами, замінює пошкоджені лінзи тощо) та відшкодовуючи їх витрати на пальне, медикаменти та аптечки першої допомоги, а також на базові потреби в екстреній ситуації (одноразові виплати до 4 000,00 грн).

Допомога надається перш за все українським кінематографістам, які наразі активно знімають, беруть участь в організації знімального процесу або обробці відзнятого матеріалу.

Запити обробляються в порядку отримання. Допомога надається в залежності від наявності коштів.

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся на електронну пошту кінофестивалю DocuDays UA industry@docudays.ua.

Для подання заявки на фінансування, заповніть цю форму.

DOCU/HELP: Підтримка кіноспільноти України!

Європейський центр свободи преси та медіа (ECPMF)

Наразі ECPMF не надає грантів, але забезпечує тимчасовий переїзд журналістів/працівників медіа, які перебувають у небезпеці, до Лейпцига (Німеччина) (на термін до 6 місяців). Індивідуальні рекомендації та фінансова допомога у вигнанні для журналістів, які прибули до Німеччини, гарантується в рамках програми "Проживання журналістів", яка включає: візову підтримку; притулок; медичне страхування; психосоціальну підтримку; стипендію. Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться support@ecpmf.eu

Програма «Проживання журналістів» — Європейський центр свободи преси та медіа Європейський центр свободи преси та медіа

Європейський фонд демократії (EED)

Європейський фонд демократії (ЄФД) — незалежна грантова організація, яка підтримує людей, що прагнуть демократії в країнах Європейського сусідства-Східному партнерстві, Близького Сходу та Північної Африки, Західних Балкан та за їх межами. У виключних та чітко обґрунтованих ситуаціях, ЄФД може обробляти обмежену кількість заявок у терміновому порядку. Ви можете подати заявку на отримання допомоги на сайті ЄФД. Для подання запиту на отримання термінової допомоги, необхідно поставити відмітку в графі у нижні частині форми та надати стисле пояснення, чого ваш запит є терміновим, а також потенційні наслідки, у разі неотримання термінового фінансування. Ви можете подати заявку на отримання допомоги через захищену форму заявки на сайті ЄФД:

Подати заявку на підтримку European Endowment for Democracy (Європейський фонд демократії)

Однак заявники, чия безпека знаходиться під особливою загрозою, тому вони не бажають подавати інформацію через онлайн-форму заявки, можуть подати свою заявку безпосередньо за допомогою наскрізного шифрування електронних листів нижче: Електронна пошта Protonmail: secretariat@signalmail.org

Електронна пошта Tutanota: secretariat@tutanota.de

Freedom House

Freedom House надає допомогу журналістам та працівникам медіа, а також громадським організаціям, які працюють над питаннями свободи медіа/преси, що перебувають під загрозою.

Через різноманітні програми вони надають термінові гранти на захист та підвищення стійкості, а також на превентивні тренінги з безпеки для того, щоб громадські організації могли працювати навіть у ворожих та непередбачуваних умовах.

Freedom House управляє кількома фондами, які надають екстрену допомогу організаціям та окремим особам по всьому світу, які опинилися під загрозою через свою правозахисну діяльність. Більше інформації на сторінці фонду Lifeline Embattled CSO Assistance Fund. З цього фонду Freedom House надає підтримку на наступні запити:

 • Покращення фізичної безпеки будинку або офісу

 • Тимчасовий переїзд, в тому числі для осіб, що перебувають на утриманні та перебувають під загрозою

 • Медичні витрати, включаючи психосоціальну підтримку

 • Юридичне представництво та супровід судових процесів

 • Гуманітарна допомога та підтримка осіб, що перебувають на утриманні

 • Заміна обладнання у разі конфіскації або пошкодження

Екстрена допомога та тематичні програми Freedom House.

Free Press Unlimited (Вільна преса без обмежень)

Фонд Reporters Respond

Free Press Unlimited управляє міжнародним фондом Reporters Respond. Цей міжнародний фонд екстреної підтримки надає пряму допомогу журналістам та інформаційним агенціям, дозволяючи їм якнайшвидше відновити роботу в кризовій ситуації.

Короткострокова допомога надається незалежно від типу медіа та сфери, яку охоплює журналіст або агенція та покриває, серед іншого, такі видатки:

 • Медична допомога: при тілесних ушкодженнях, отриманих під час виконання журналістських обов’язків;

 • Видатки на проживання: короткострокова допомога журналістам, які не можуть працювати, або витрати пов’язані з необхідністю втечі з небезпечної або ризикованої ситуації;

 • Допомога на юридичний захист: юридичне представництво журналістів, які стикаються з переслідуванням, сумнівними судовими процесами або будь-якими іншими формами правового залякування, пов'язаними з їхньою роботою; відшкодування витрат на судове провадження; допомога працівникам медіа, які були незаконно затримані або ув'язнені (та їхнім родинам);

 • Психосоціальна підтримка: консультації, скерування на прийом та фінансування отримання психосоціальної допомоги;

 • Умови роботи: заміна конфіскованого або обладнання, знищеного в результаті надзвичайних ситуацій, пов’язаних з роботою;

 • Підтримка родини: тимчасова підтримка членів родини журналістів, які не можуть працювати, були ув’язнені або загинули;

 • (Превентивні) заходи безпеки: поради з безпеки, цифрові інструменти, як, наприклад, VPN для цифрового захисту, засоби особистого захисту, такі, як маски для обличчя, та засоби безпеки, такі, як бронежилети.

Фонд Reporters Respond: екстрена та юридична допомога Free Press Unlimited (Вільна преса без обмежень)
Форма заявки до фонду Reporters Respond Free Press Unlimited (Вільна преса без обмежень)

Frontline Defenders (Захисники на передовій)

У 2001 році організація Frontline Defenders розпочала свою програму «Гранти на захист» з метою надання швидкої та практичної фінансової підтримки правозахисникам, які перебувають у небезпеці.

Розмір допомоги залежить від конкретних обставин заявника, але може включати витрати на лікування та реабілітацію, витрати на прожиття або переїзд.

Front Line Defenders Захисники на передовій

Гранти на захист можуть надаватися для фінансування заходів, спрямованих на покращення безпеки та захисту правозахисників та їхніх організацій, включаючи, але не обмежуючись:

 • покращення фізичної безпеки організації або окремого журналіста, цифрової безпеки та безпеки зв’язку

 • відшкодування судових витрат для правозахисників, які зазнають судових переслідувань

 • оплата медичних витрат правозахисників, які зазнали нападу або мають певне захворювання, що виникло внаслідок їх мирної правозахисної діяльності

 • надання допомоги родині ув’язнених правозахисників або членам родини, які перебувають у небезпеці через діяльність правозахисників

Грант на захист Front Line Defenders

Гранти надаються на суму до 7 500 євро. Організація надає зашифровану онлайн форму запиту на отримання гранту на забезпечення безпеки.

Міжнародна федерація журналістів (IFJ)

Міжнародна федерація журналістів — найбільша у світі організація журналістів, яка представляє 600 000 працівників медіа зі 187 профспілок та асоціацій у більш ніж 140 країнах світу. Організація організовує колективні заходи на підтримку журналістів, сприяє міжнародним заходам на захист свободи преси та соціальної справедливості, бореться за гендерну рівність у всіх своїх структурах, політиках і програмах, виступає проти дискримінації.

Безпековий фонд Міжнародної федерації журналістів

Безпековий фонд Міжнародної федерації журналістів — єдина надія для журналістів, які зіткнулися з насильством, переслідуванням та погрозами або потребують медичного лікування. Безпековий фонд пропонує фінансову допомогу в ряді надзвичайних випадків, як, наприклад, погрози, насильство та загроза насильства, судове переслідування, поселення у вигнанні та хвороба.

Безпековий фонд — Міжнародна федерація журналістів IFJ

Міжнародна підтримка засобів масової інформації

Безпековий фонд захисту журналістики (DJ)

Безпековий фонд захисту журналістики (DJ) — фонд для екстреного переїзду, підтримки родини, юридичної та медичної допомоги. Він допомагає журналістам, які стали жертвами переслідувань безпосередньо внаслідок їхньої журналістської діяльності.

Кошти з фонду використовуються у випадках, коли:

 • Журналіста вбили або він іншим чином втратив можливість утримувати свою родину;

 • Журналіст потребує негайного захисту внаслідок прямої загрози (переїзду, безпечного місця проживання, евакуації з країни або регіону);

 • Потрібна екстрена правова або медична допомога.

Допомога надається тільки на короткий термін, не довше, ніж на півроку, щоб відшкодувати нагальні потреби журналіста або його/її близьких родичів. Він не допомагає журналістам, якщо журналіст постраждав внаслідок стихійного лиха.

IMS створила спеціальну адресу електронної пошти для направлення заявок: ukraine2022@mediasupport.org

Детальнішу інформацію ви можете знайти тут.

Безпековий фонд захисту журналістики | IMS IMS

Міжнародний фонд «Жінки в медіа» (IWMF)

Міжнародний фонд «Жінки в медіа» — це організація, яка хоче посилити роль та видимість жінок-журналісток. Організація проводить тренінги з безпеки, надає можливості створювати власні матеріали та підтримує жінок-журналісток та фотографів в надзвичайних ситуаціях по всьому світу.

Екстрений фонд Міжнародного фонду «Жінки в медіа»

Екстрений фонд Міжнародного фонду «Жінки в медіа» заснували у 2013, щоб надавати жінкам-журналісткам порятунок та підтримку у кризові часи.

Фонд надає жінкам-журналісткам:

 • Невеликі гранти на психологічну та медичну допомогу в разі інцидентів, безпосередньо пов'язаних із загрозами та кризами, спричиненими роботою журналіста;

 • Допомогу на три місяця для тимчасового переїзду у разі кризи або загрози;

 • Юридичну допомогу для протидії загрозам ув’язнення або цензури;

 • Нефінансову допомогу у вигляді інформації про додатковий доступ до ресурсів.

Для того, щоб мати право на отримання коштів з екстреного фонду, кандидати мають відповідати наступним критеріям:

 • Бути штатною або позаштатною жінкою-репортером, яка працює в будь-якому медіа;

 • Працювати повний робочий день у якості журналістки протягом шести місяців на момент звернення за допомогою;

 • Звернутися по допомогу в кризовій ситуації, яка безпосередньо пов'язана з роботою журналістки.

Екстрений фонд — Міжнародний фонд «Жінки в медіа» I WMF

Фонд психотерапевтичної допомоги темношкірим журналістам

Фонд психотерапевтичної допомоги темношкірим журналістам (BJTRF) засновано Сонею Вайзер у травні 2020 року. Фонд покликаний надавати фінансову допомогу темношкірим журналістам, які зіткнулися з фінансовими труднощами і не в змозі оплатити послуги спеціалістів для підтримки свого психічного здоров'я, яку вони потребують у цей час. Незважаючи на те, що різні ЗМІ дають редакційні завдання темношкірим журналістам (як позаштатним, так і штатним співробітникам) висвітлювати расову несправедливість та брати участь у протестах, ризикуючи своїм життям, такі медіа-видання рідко надають кошти цим журналістам, щоб подолати наслідки травматичних подій, з якими вони стикаються як на роботі, так і в повсякденному житті. Фонд психотерапевтичної допомоги темношкірим журналістам розгляне можливість підтримки темношкірих журналістів у всьому світі, якщо вони:

 • працюють повний робочий день, неповний робочий день, є позаштатними співробітниками або інтернами;

 • були звільнені/відправлені у відпустку через COVID-19 або звільнилися через шкідливі умови на робочому місці;

 • є колишніми журналістами, які страждають від тривалої емоційної або фізичної травми, отриманої під час роботи.

Фонд допомоги психотерапевтичної допомоги темношкірим журналістам IWMF

Фонд допомоги ОГС "Lifeline Embattled"

Lifeline Embattled CSO Assistance Fund — це консорціум із 7 міжнародних неурядових організацій, які надають гранти на екстрену допомогу громадським організаціям, включаючи журналістські організації, які стикаються з загрозами через свою правозахисну роботу, а також гранти швидкого реагування на захист та підвищення стійкості для протидії ширшим загрозам громадянському простору та свободі асоціацій та зібрань. Фондом управляють дві правозахисні організації: Freedom House та Front Line Defenders.

За підтримки 17 урядів та фундацій, короткострокові гранти фонду спрямовуються на витрати на безпеку, медичні витрати, юридичне представництво, відвідування в'язниць, супровід судових процесів, тимчасове переселення, заміну обладнання та інші нагальні потреби.

Як Freedom House, так і Front Line Defenders надають екстрену допомогу громадським організаціям та їхнім співробітникам через фонд Lifeline Embattles CSO Assistance Fund. Кожна організація має свої власні критерії та з нею можна зв’язатися за отриманням додаткової інформації. Зверніть, будь ласка, увагу, що фонд Lifeline не надає допомогу за запитами, що дублюються.

Для отримання допомоги, зверніться, будь ласка на адресу eurasia@csolifeline.org.

Екстрена допомога — LIFELINE

Консорціуми, що пропонують фінансову допомогу незалежним медіа в Україні

The Fix, британське видання про медіа-індустрію та консалтинг з українським корінням, співпрацює з Are We Europe, Jnomics, та Media Development Foundation, а також численними медіа-партнерами з усієї Європи. Група співпрацює з дедалі більшим списком українських ЗМІ, зокрема "Українська правда", "Заборона", "Детектор медіа" та інші.

Якщо ви представляєте незалежні медіа, що висвітлюють війну, хочете стати частиною кампанії та отримати фінансову або будь-яку іншу допомогу, надішліть, будь ласка, стислий опис вашого медіа та перелік нагальних потреб на електронну пошту partnerships@thefix.media (пам'ятайте, що видання зазвичай не надає негайну підтримку на місці).

Якщо ви фрілансер, який працює в Україні, будь ласка, також пишіть нам. Хоча консорціум не може надати жодних гарантій, він розглядає можливість надання підтримки колегам-фрілансерам. Це набагато складніше через різні адміністративні та управлінські питання, але він працює над їх вирішенням.

Міжнародна кампанія з фандрейзингу для незалежних українських ЗМІ — the Fix The Fix

Media Freedom Rapid Response (Оперативне реагування на ситуацію зі свободою ЗМІ)

Media Freedom Rapid Response (MFRR) відстежує, контролює та реагує на порушення свободи преси та медіа в країнах-членах ЄС та країнах-кандидатах на вступ до ЄС.

Media Freedom Rapid Response Media Freedom Rapid Response

Організатор MFRR — це альянс на чолі з Європейським центром свободи преси та медіа (ECPMF), до якого входять ARTICLE 19, Європейська федерація журналістів (EFJ), Free Press Unlimited (FPU), Інститут прикладної інформатики Лейпцизького університету (InfAl), Міжнародний інститут преси (IPI) та CCI/Osservatorio Balcani e Caucaso Transeuropa (OBCT). Проєкт розпочався у 2020 році та фінансується Європейською комісією.

Загрози на адресу журналістів та працівників медіа часто вимагають термінового та швидкого реагування, щоб убезпечити їх, а також допомогти журналістам та працівникам медіа, яким загрожує судове переслідування, тільки за те, що вони виконують свою роботу. Альянс бере участь у підтримці журналістів з цих питань, надаючи їм юридичну та практичну допомогу, публічний захист прав та інформаційну підтримку для захисту журналістів та працівників медіа.

Практична допомога Media Freedom Rapid Response (Оперативне реагування на ситуацію зі свободою ЗМІ)

Національний фонд за демократію (NED)

Національний фонд демократії (NED) — приватна неприбуткова фундація, що сприяє розвитку та зміцненню демократичних інститутів у всьому світі. Команда NED в Україні цілодобово працює над пошуком шляхів підтримки партнерів у країні.

Якщо ви стали жертвою DDOS-атаки, NED може скерувати вашу організацію до Cloudflare, американської компанії, що займається питаннями веб-інфраструктури та безпеки веб-сайтів, яка надає послуги мережі доправляння контенту та зменшення наслідків DDOS-атак. Cloudflare пропонує безкоштовний захист від атак DDOS для організацій, рекомендованих NED.

Для отримання екстреного фінансування, журналісти та працівники медіа можуть писати на електронну адресу ukraine@ned.org з ідеями та пропозиціями щодо швидкого доступу до фондів на випадок надзвичайних ситуацій.

New Democracy Fund (Фонд нової демократії)

Фонд нової демократії підтримує нові та існуючі організації громадянського суспільства з метою зміцнення демократичного розвитку в країнах Східного партнерства.

Організація має Фонд швидкого реагування для організацій громадянського суспільства, правозахисників, митців, кінематографістів та журналістів в умовах надзвичайних ситуацій, конфліктів та серйозних політичних або законодавчих змін.

У відповідь на кризу в Україні після російського вторгнення, Фонд швидкого реагування запровадив два швидких треки для «Фондів екстреної допомоги окремим особам та групам, що перебувають під загрозою»:

 • Для надання грантів на суму до 200 000 данських крон, один член Відбіркового комітету та один оцінювач або, якщо це неможливо, щонайменше дві особи з Адміністративної групи НФД затверджують заявку паралельно з процедурою відсутності заперечень з боку Міністерства закордонних справ Данії.

 • Для отримання грантів на суму від 200 000 до 400 000 данських крон, заявка на додаток до процедури, описаної вище, також схвалюється Відбірковим комітетом за «мовчазною процедурою», рішення по якій приймається протягом 24 годин. У цих випадках заявки можуть бути хоча б елементарно описані та закладені в бюджет.

Питання можна надсилати на електронну пошту rapidresponse@newdemocracyfund.org

Неприбуткова організація PEN America

Організація PEN America збільшила свій Writers’ Emergency Fund (Надзвичайний фонд письменників), що працює вже тривалий час, у рамках зусиль, спрямованих на підтримку літературної спільноти в час, коли вона перебуває під загрозою.

Організація PEN America розподілила гранти у розмірі від 500 до 1 000 доларів США на основі заявок, що показують неспроможність задовольнити гостру фінансову потребу, особливо через епідемію COVID-19.

"15 жовтня 2020 р. Оновлення: Реакція письменників на Writers' Emergency Fund неприбуткової організації PEN America була величезною, що є відображенням впливу пандемії та подальшої економічної кризи на літературну спільноту. Ми пишаємося тим, що залучили у п'ять разів більше фінансування та розподілили гранти серед понад 500 письменників. Наразі ми отримали додаткове фінансування, щоб відновити надання грантів на обмежений період. Фонд знову відкритий за принципом «першим звернувся - першим отримав» для заявників, які мають право та раніше не отримували грант від Writers Emergency Fund. Ми будемо приймати заявки доти, доки не вичерпаються наявні кошти.

Writers Emergency Fund неприбуткової організації PEN America PEN America

Репортери без кордонів (RSF)

Репортери без кордонів — одна з провідних світових неурядових організацій у сфері захисту та просування свободи інформації.

RSF надає фінансову та адміністративну допомогу професійним журналістам та громадським журналістам, щоб допомогти їм захистити себе, а також допомагає родинам ув'язнених журналістів.

Індивідуальна підтримка RSF

Страхування

RSF також забезпечує повне медичне страхування та репатріацію журналістів та репортерів для будь-якої країни, включаючи зону бойових дій.

Страхування RSF

Rest and refugee scholarship

Rest and refugee scholarship is a new project run by RSF Germany and taz-Panter-foundation, which is a non-profit organization linked to „die tageszeitung“ (taz), the daily newspaper in Berlin. They invite journalists from countries in crisis or war to stay in Berlin. They offer them a time of refuge and rest up to three months.

Rory Peck Trust (Фонд Рорі Пека)

З 1995 року, Rory Peck Trust надає підтримку журналістам та їх родинам у час, коли вони потребують допомоги. Це стосується також і фрілансерів, які зазнали серйозних травм, погроз, ув'язнення, затримання, примусового вигнання або були вбиті в результаті своєї роботи.

Кризовий фонд

Rory Peck Trust управляє Кризовим фондом, який надає гранти журналістам-фрілансерам для допомоги в покритті витрат, пов’язаних з кризою, як особистою, так і у випадках форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, політичні та громадянські заворушення.

Заявки від фрілансерів з України вітаються. Грант від Кризового фонду може допомогти покрити витрати на тимчасовий переїзд та тимчасове житло, а також на комплекти засобів безпеки, включаючи бронежилети, каски тощо. Ці заявки будуть розглядатися в пріоритетному порядку.

Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо Фонду, надсилайте, будь ласка, повідомлення на: assistance@rorypecktrust.org

Фонд загальної допомоги

Їхні гранти на допомогу призначені для підтримки професійних журналістів-фрілансерів (та/або їхніх родин), які зіткнулися з кризою, безпосередньо пов'язаною з їхньою роботою.

Допомога | The Rory Peck Trust The Rory Peck Trust

Фонд міжнародної солідарності, Польща

Фонд міжнародної солідарності, Польща — це один з ключових гравців у польському секторі співробітництва з метою розвитку. Нещодавно Фонд оголосив конкурс грантів для польських неурядових організацій (партнерство з іншими країнами вітається). Метою конкурсу є підтримка репресованих осіб, аналітичних центрів та медіа з України та Білорусі.

Є можливість подавати заявки на отримання малих та великих грантів. Співфінансування, що надається в рамках малих грантів, складає від 50 000 до 250 000 злотих. Малі гранти рекомендуються організаціям, які ще не співпрацювали з ФМС. Співфінансування, що надається в рамках великих грантів, складає до 1 500 000 злотих. Великі гранти рекомендуються організаціям, які вже мають досвід співпраці з ФМС або досвід реалізації проектів з великим бюджетом у країнах Східного партнерства.

Конкурс грантів для Білорусі та України — Фонд міжнародної солідарності Fundacja Solidarnosci Miçdzynarodowej

Фонд невідкладних дій з прав жінок

Гранти швидкого реагування Фонду невідкладних дій забезпечують стійкість рухів за права людини та гендеру справедливість, підтримують безпеку та заходи із захисту прав активістів у разі необхідності швидкого реагування. Зокрема, гранти швидкого реагування пропонують швидке, гнучке фінансування для реагування на загрози безпеці або несподівані можливості із захисту прав, з якими стикаються жінки, трансгендерні люди або гендерно неконформні активісти та правозахисники.

Фонд невідкладних дій приймає заявки будь-якою мовою за допомогою онлайн, текстових та мобільних додатків для надання фінансування 365 днів на рік. Фонд відповідає на заявки протягом 24 годин з моменту подання. Рішення, зазвичай, приймається протягом 110 робочих днів. (Необхідність у перекладі може збільшити час прийняття рішення.) Після схвалення гранту, кошти можуть бути перераховані протягом 24 годин або 10 робочих днів, залежно від потреби.

Подати заявку на грант Фонд невідкладних дій

Vital Voices Global Partnerships

Vital Voices Global Partnership - це міжнародна неприбуткова неурядова організація зі штаб-квартирою у США, яка працює з жінками-лідерами у сфері розширення економічних можливостей, політичної участі жінок та прав людини.

Vital Voices управляє трьома фондами екстреної допомоги. Два з них призначені для жінок у кризових ситуаціях і управляються Групою реагування на кризові ситуації. Третім фондом, призначеним для жертв ґендерно зумовленого насильства, керує Глобальна мережа та регіональна команда залучення.

Ви можете прочитати більше про їхнє кризове реагування в цьому pdf-файлі.

4MB
Vital Voices Crisis Response.pdf
pdf

Фонд екстреної допомоги у сфері свободи вираження поглядів

Фонд екстреної допомоги у сфері свободи вираження поглядів надає екстрену фінансову допомогу жінкам і дівчатам, які постраждали, зазнали насильства або зіткнулися з гострою загрозою для свого добробуту під час реалізації свого права на свободу думки і вираження поглядів. Деякі приклади цього включають участь у протестах, публікацію статей або думок, а також висловлення думок, які призводять до загрози їхній безпеці та роботі.

Фонд приймає звернення як від членів, так і не членів Мережі " Vital Voices" у всіх регіонах світу, окрім США та Канади. Особи можуть звертатися до Фонду безпосередньо або через посередників, зв'язавшись з Групою реагування на кризові ситуації.

WMediaResponse@gmail.com

Сигнал: +1 (202) 431- 3655

Фонд реагування на кризові ситуації

Фонд реагування на кризові ситуації підтримує жінок-лідерок та активісток, які нещодавно пережили кризу.

Фонд пропонує підтримку в кейс-менеджменті та багатоцільові грошові перекази, які можна використовувати в 9 ключових сферах послуг:

 • адвокація

 • комунікації

 • фінансове спонсорство

 • юридична підтримка

 • підтримка психічного здоров'я

 • багатоцільова готівка

 • нетворкінг

 • фізичне здоров'я

 • безпека та захист

Фонд також надає гранти організаціям, які підтримують жінок та дівчат, що постраждали від кризи. Фонд приймає звернення як від членів, так і не членів мережі Vital Voices у всіх регіонах світу.

Партнери та приватні особи можуть звертатися безпосередньо до Фонду, зв'язавшись з Групою реагування на кризові ситуації.

Email: crisis@vitalvoices.org

Signal: +1-920-917-2826

Фонд екстреної допомоги "Голоси проти насильства

Фонд екстреної допомоги "Голоси проти насильства" надає невідкладну допомогу постраждалим від екстремальних форм ґендерно зумовленого насильства та шкідливих традиційних практик. Фонд підтримує людей невеликими короткостроковими коштами на випадок надзвичайних ситуацій.

Вони призначені для покриття витрат, які включають, зокрема, але не обмежуються наступним:

 • медичні витрати

 • психосоціальна підтримка або консультування

 • екстрений притулок або інше безпечне житло

 • витрати на тимчасовий переїзд

 • тимчасові засоби до існування

 • підтримка утриманців.

Особи, які постраждали від гендерно зумовленого насильства, можуть звернутися по екстрену допомогу безпосередньо або через посередників, таких як організації громадянського суспільства, постачальників послуг та/або громадські чи релігійні групи. Зв'яжіться з Глобальною мережею та регіональною командою взаємодії.

Електронна пошта: gbvresponse@gmail.com

Last updated