Процес підтвердження акаунта Twitter

У рамках наших постійних зусиль, спрямованих на зміцнення інформаційних екосистем, просування роботи наших членів серед цифрових платформ і забезпечення того, щоб різноманітна інформація, яку продукує наша мережа, досягала ширшої аудиторії, ми працюємо з командою з питань державної політики Twitter над верифікацією акаунтів журналістів, новинних ЗМІ, організацій з підтримки журналістики та розвитку ЗМІ, які є грантоотримувачами та партнерами наших членів, особливо з країн Глобального Півдня. (Латинська Америка, Азія, Африка та Океанія).

Для того, щоб Twitter міг верифікувати акаунти, необхідна наступна інформація:

1

Прізвище та ім'я контактної особи

2

Офіційна/юридична адреса контактної особи

3

Ідентифікатор Twitter (наприклад, @MediaGFMD)

4

В обліковому записі має бути фото профілю

5

В обліковому записі має бути фото обкладинки

6

Обліковий запис повинен містити біографію

7

В обліковому записі має бути вказано офіційний веб-сайт

Зверніть увагу, що для того, щоб пройти перевірку, Twitter вимагає від інформаційних агентств дотримання додаткових критеріїв:

8

Обліковий запис має достатню присутність платформи в топ 0,05% активних акаунтів, розташованих у тому ж географічному регіоні

9

Обліковий запис має публічну присутність, надаючи докази Google Trends, посилаючись на стабільні статті Вікіпедії, що відповідають стандартам помітності в енциклопедії, або котирування на відповідній фондовій біржі

10

Посилання на 3 статті, в яких заявник згадується як інформаційна організація, опубліковані Перевіреною організацією за останні 6 місяців.

11

Офіційні веб-сайти або новинні статті, опубліковані вже перевіреними організаціями, що посилаються на ідентифікатор заявника в Twitter або зареєстровану адресу електронної пошти, можуть допомогти аутентифікувати обліковий запис заявника

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до вимог політики Twitter за посиланням: https://help.twitter.com/en/managing-your-account/about-twitter-verified-accounts#news.

Додаткові критерії для підтримки процесу перевірки членів GFMD та пов'язаних сторін

На додаток до цього, Twitter також вимагає назвати причини, чому обліковий запис потрібно перевірити. Оскільки GFMD сприяє цьому процесу, ми просимо надати таку інформацію, перш ніж пересилати їм дані облікового запису. Зверніть увагу, що ми не будемо ділитися наведеною нижче інформацією з Twitter.

12

Країна, де розташована штаб-квартира організації

13

Правовий статус організації (некомерційна, підприємство тощо)

14

Чи є організація членом GFMD? (Так/ні)

Якщо ні, чи пов'язана організація з одним або кількома членами GFMD як партнер або грантоотримувач? (Так/ні)

а. Якщо так, з яким(і) членом (членами)?

• Або вкажіть принаймні одну, але не більше двох згадок осіб чи організацій зі спільноти підтримки журналістики, розвитку ЗМІ або свободи преси, які знайомі з вашою роботою.

15

Зазначте будь-які додаткові членства або мережі, до яких організація залучена/афілійована.

16

Надайте посилання на свою сторінку "про нас" і додайте посилання на заяву про місію, візії та цілі, якщо такі доступні (якщо може бути застосовано).

17

Надайте посилання на заяву про цінності, етику та прихильність належному управлінню (якщо може бути застосовано)

18

Надайте посилання на свою політику щодо виправлень, скарг та/або саморегулювання (якщо може бути застосовано)

Щойно ми отримаємо цю інформацію і проведемо власну перевірку, ми передамо інформацію безпосередньо нашим колегам у Twitter. Будь ласка, зверніть увагу, що процес займає багато часу, і ми не можемо гарантувати, що ваш обліковий запис буде підтверджено. Якщо вам потрібні будь-які роз'яснення або допомога, зверніться до нас за адресою: lbecanaball@gfmd.info.

Інші ресурси з Twitter:

Постійна політика Twitter до війни в Україні (доступно англійською, російською та українською мовами)

Цифрова безпека у Twitter - поради для тих, хто перебуває в зонах конфлікту або інших зонах високого ризику.

Last updated